Міноборони продовжує реалізацію стратегії ракетно-реактивного озброєння Збройних Сил України, - Андрій Таран

29 липня 2021, 18:40 | ID: 63673

Відбулися успішні випробування нового реактивного снаряду калібру 122 мм “Тайфун-1”. Боєприпас від ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля” розроблено для модернізованої системи залпового вогню БМ-21У “Верба”.
- Міністерство оборони продовжує реалізацію стратегії ракетно-реактивного озброєння Збройних Сил України. Результати випробувань “Тайфун-1” будуть використані в ході розробки реактивного снаряду калібру 220 мм “Тайфун-2” для модернізованої системи залпового вогню “Буревій”, - зазначив Міністр оборони України Андрій Таран.
Він відзначив, що ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля” також з успішним результатом проведено державні (льотні) випробування відремонтованих ракет для тактичного ракетного комплексу “Точка-У”. У ході дослідного ремонту вони були додатково оснащені системою аварійного припинення польоту та системою телеметричного контролю. За словами Андрія Тарана, ремонт ракет для “Точки-У” дозволить відновити боєкомплект Збройних Сил України для виконання завдань за призначенням.
Міністр оборони додав, що наразі на завершальному етапі державних випробувань перебуває створення високоточної ракети калібру 300 мм “Вільха-М” з покращеними характеристиками для модернізованих систем залпового вогню “Смерч”, яка розроблена ДП “Державне Київське конструкторське бюро “ЛУЧ”.
Андрій Таран зазначив, що у рамках Програми підвищення обороноздатності, Міністерством оборони сплановано закупівлю оперативно-тактичного ракетного комплексу “Сапсан”. Його виробником є ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля”.ОСТАННІ НОВИНИ