Українські «Буки» відбили авіаційний удар умовного противника на адмінмежі з Кримом

22 липня 2021, 11:40 | ID: 63577
Українські «Буки» відбили авіаційний удар умовного противника на адмінмежі з Кримом Українські «Буки» відбили авіаційний удар умовного противника на адмінмежі з Кримом

На адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом у межах проведення тактичних навчань підрозділів протиповітряної оборони бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів «Бук» відбили авіаційний удар умовного противника.

За словами командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, бойовий підрозділ здійснив багатокілометровий тривалий марш на техніці до позиційного району.

– Вже на місці військовослужбовці виконали розгортання комплексів на необладнаних позиціях. Зокрема, розрахунки відпрацювали пошук, виявлення, захоплення та супроводження повітряних цілей, – наголосив командувач.

На завершення тренування особовий склад зенітних ракетних комплексів виконав умовні пуски по повітряних цілях, прикривши таким чином важливі об’єкти цивільної й військової інфраструктури від авіаудару. 

– Підрозділ із завданням впорався добре. Виконання практичних дій здійснювалося на незнайомій місцевості в умовах складної наземної, повітряної та радіоелектронної обстановки. Розрахунки швидко заступили на бойове чергування, автоматично взяли на супроводження та знищили виявлені радіолокаційною станцією цілі умовного противника ще до моменту входження їх у район відповідальності, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Інформаційне агентство «АрміяInform»ОСТАННІ НОВИНИ
Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 18 вересня 2021 року

1 годину тому

Глава держави затвердив Стратегічний оборонний бюлетень України

Вчора в 21:00

Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому ухвалено рішення про збільшення оборонного бюджету України на 2022 рік

Вчора в 20:40

«Рішення щодо коштів на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України може бути прийняте найближчим часом», - Ганна Маляр

Вчора в 18:00

«Об’єднані зусилля – 2021»: Гідрометеорологічний центр Сил підтримки ЗС України проводить підготовчі заходи до КШН

Вчора в 17:13

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 17 вересня 2021 року

Вчора в 17:10

Заступник Міністра оборони України Олександр Носов зустрівся із делегацією США

Вчора в 15:11