У системі Міноборони 4 тисяч фахівців опікуються плануванням фінансових ресурсів та зміцненням внутрішнього контролю, - Андрій Таран привітав бухгалтерів та аудиторів зі святом

16 липня 2021, 08:30 | ID: 63504
У системі Міноборони 4 тисяч фахівців опікуються плануванням фінансових ресурсів та  зміцненням внутрішнього контролю, - Андрій Таран привітав бухгалтерів та аудиторів зі святом

Привітання Міністра оборони України Андрія Тарана з нагоди Дня бухгалтера та аудитора

Шановні працівники бухгалтерських служб та аудитори!

Вітаю Вас із професійним святом! Ваша щоденна праця, досвід та професіоналізм мають бути запорукою належного фінансового забезпечення потреб Збройних Сил України, цільового та ефективного використання коштів, недопущення їх втрат і розтрат.

Сьогодні понад 4 тисяч фахівців, цивільних працівників і військовослужбовців, опікуються виваженим плануванням фінансових ресурсів та контролем за господарськими операціями, точним бухгалтерським обліком, достовірною звітністю, а також обґрунтованими і незалежними аудиторськими рекомендаціями, спрямованими на зміцнення внутрішнього контролю та управління ризиками в системі Міністерства оборони України.

У кожній сфері діяльності в Міноборони та Збройних Силах і Держтрансслужбі необхідною і важливою складовою є робота бухгалтерських працівників. На цих людях тримається та функціонує система фінансового забезпечення військ. Ваша фахова допомога у складних питаннях, підтримка командирам та експертна думка завжди поруч, там, де необхідно мати справу з грошима, матеріальними засобами, налагоджувати облік або розрахунки з постачальниками, здійснювати заходи аудиторського контролю. Свідченням високого визнання є державні та відомчі відзнаки та нагороди, які отримують найкращі фахівці бухгалтери і аудитори.

У День Бухгалтера та аудитора прийміть слова щирої вдячності за Вашу кропітку щоденну сумлінну і самовіддану роботу, старанне виконання професійних обов’язків.

Нехай завжди Ваші зусилля будуть винагородженні людською пошаною і вдячністю. Високо ціную роботу кожного з вас!

Від щирого серця бажаю вам миру, міцного здоров’я, добробуту, гармонії та балансу - у родині і на роботі!

Слава Україні!

Міністр оборони України Андрій Таран