День високоповажних гостей відбувся у рамках українсько-британських військових навчань «Козак Мейс-2021»

16 липня 2021, 17:00 | ID: 63513
День високоповажних гостей відбувся у рамках українсько-британських військових навчань «Козак Мейс-2021» День високоповажних гостей відбувся у рамках українсько-британських військових навчань «Козак Мейс-2021» День високоповажних гостей відбувся у рамках українсько-британських військових навчань «Козак Мейс-2021» День високоповажних гостей відбувся у рамках українсько-британських військових навчань «Козак Мейс-2021»

Сьогодні, 16 червня на базі Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів відбувся День високоповажних гостей, які ознайомилися з ходом міжнародних українсько-британських військових навчань «Козак Мейс-2021».

У заході взяли участь військові аташе при посольствах Великої Британії, Сполучених Штатів Америки, Литовської республіки та Королівства Швеція, а також представники Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, оперативного командування «Схід», командир 4-го батальйону Королівського полку Шотландії, командири операцій Unifier і Orbital та інші.

Високоповажним гостям було продемонстровано сучасне озброєння та техніку Сухопутних військ України та Великої Британії. Крім того, було проведено показове тактичне заняття за тематикою: «Бій в урбанізованій місцевості». Під командуванням українського командира разом діяли підрозділи окремої механізованої бригади Сухопутних військ України, взвод спеціального призначення Державної прикордонної служби України та стрілецька рота 4 батальйону Королівського Шотландського полку Збройних Сил Великої Британії за підтримки авіації Повітряних сил Великої Британії та гвинтокрилів армійської авіації Сухопутних військ України.

Бойова фаза операції була поєднана з гуманітарною складовою, спрямованою на збереження життя цивільного населення. Бойові дії велися у повній відповідності до норм міжнародного гуманітарного права.

-Українсько-британські навчання «Козак Мейс-2021» допомагають Україні покращити взаємодію та взаємосумісність з Великою Британією та іншими країнами НАТО, таким чином сприяючи європейській стабільності,- зазначив начальник ракетних військ і артилерії – начальник управління ракетних військ і артилерії командування підготовки Командування Сухопутних військ України генерал-майор Андрій Маліновський.

Участь у навчаннях беруть близько 2000 військовослужбовців та понад 300 одиниць військової техніки з з п'яти країн-партнерів.

Нагадаємо, що українсько-британські військові навчання «Козак Мейс-2021» розпочалися 12 липня і триватимуть до 24 липня під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-полковника Олександра Сирського.

Служба зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України