«З нового навчального року офіцерів оперативного та стратегічного рівнів готуватимемо за процедурами НАТО», – Андрій Таран з нагоди випуску в Університеті оборони

18 червня 2021, 18:14 | ID: 63166
«З нового навчального року офіцерів оперативного та стратегічного рівнів готуватимемо за процедурами НАТО», – Андрій Таран з нагоди випуску в Університеті оборони «З нового навчального року офіцерів оперативного та стратегічного рівнів готуватимемо за процедурами НАТО», – Андрій Таран з нагоди випуску в Університеті оборони «З нового навчального року офіцерів оперативного та стратегічного рівнів готуватимемо за процедурами НАТО», – Андрій Таран з нагоди випуску в Університеті оборони «З нового навчального року офіцерів оперативного та стратегічного рівнів готуватимемо за процедурами НАТО», – Андрій Таран з нагоди випуску в Університеті оборони «З нового навчального року офіцерів оперативного та стратегічного рівнів готуватимемо за процедурами НАТО», – Андрій Таран з нагоди випуску в Університеті оборони «З нового навчального року офіцерів оперативного та стратегічного рівнів готуватимемо за процедурами НАТО», – Андрій Таран з нагоди випуску в Університеті оборони «З нового навчального року офіцерів оперативного та стратегічного рівнів готуватимемо за процедурами НАТО», – Андрій Таран з нагоди випуску в Університеті оборони «З нового навчального року офіцерів оперативного та стратегічного рівнів готуватимемо за процедурами НАТО», – Андрій Таран з нагоди випуску в Університеті оборони

18 червня 2021 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за участі Президента України Володимира Зеленського, керівного складу Міністерства оборони України та Збройних Сил України відбувся урочистий випуск 730 слухачів оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів підготовки.

Міністр оборони України Андрій Таран привітав випускників та науково-педагогічний склад Національного університету оборони України імені Івана Черняховського:

«Урочиста церемонія випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського – особлива подія для нашої держави, що восьмий рік поспіль протистоїть збройній агресії Російської Федерації. Наше військо, поряд із високоточними засобами, новітньою технікою та озброєнням, гостро потребує навчених і компетентних військових фахівців, управлінців, спроможних ефективно протидіяти загрозам.

Міністерство оборони України впевнено рухається до досягнення чергового етапу оборонної реформи, у результаті якої Збройні Сили володітимуть максимально досяжними оперативними бойовими спроможностями відповідно до стандартів НАТО. Особливої актуальності це набуває після підтвердження на саміті Альянсу 14 червня 2021 року перспектив членства України в НАТО, де План дій щодо членства є невід’ємною частиною цього процесу.

Впевнено можна констатувати: вся система військової освіти, та її флагман – Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, активно працює над трансформацією освітніх процесів, зокрема в рамках реалізації Програми НАТО з удосконалення військової освіти DEEP-Ukraine. Вона дає можливість українським військовим навчальним закладам долучитися до освітянського простору держав-членів Альянсу.

Керівництво Міністерства оборони України налаштоване радикально прискорити зміцнення нашого національного оборонного потенціалу, надзвичайно важливою складовою якого була і залишається військова освіта.

Задоволений анонсувати, що вже з вересня 2021 року підготовка офіцерів оперативного та стратегічного рівнів в Університеті відбуватиметься за оновленими освітніми програмами, розробленими з урахуванням НАТОвських процедур планування та прийняття військових рішень.

Випускники Національного університету оборони України, демонструючи відвагу і сміливість, відчайдушність та бойову майстерність, були і залишаються яскравим прикладом відданості справі, героїзму та жертовності.

На превеликий жаль, з початку російської агресії серед полеглих українських захисників – 28 випускників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за мирне майбутнє України.

Пані та панове офіцери!

Шаную вашу вірність військовій присязі та відданість Українському народові! Бажаю усім наснаги, нових звершень, міцного здоров’я, невичерпної енергії та впевненості у нашій перемозі!

Слава випускникам Національного університету оборони України!

Слава Україні!»

Міністр оборони України Андрій Таран