Новий освітній курс «Стоп корупція для військовослужбовців» відтепер на порталі «Дія. Цифрова освіта»

18 червня 2021, 08:47 | ID: 63147
Новий освітній курс «Стоп корупція для військовослужбовців» відтепер на порталі «Дія. Цифрова освіта»

У Києві представники Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства оборони України презентували освітній курс «Стоп корупція для військовослужбовців».

Основною метою курсу є надання базових знань з питань запобігання корупції, виховання доброчесності та необхідності формування нульової терпимості до корупційних проявів в оборонному секторі.

Курс розробив Національний університет оборони України імені Івана Черняховського за підтримки уряду Великої Британії. Безоплатно його можна переглянути на національному порталі з розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», де з’явився гостьовий курс «Стоп корупція для військовослужбовців».

Презентована освітня програма включає в себе 13 серій тривалістю 4–11 хвилин. Основні меседжі: що таке корупція і її наслідки, відповідальність, яка настає в разі порушення корупційного законодавства, хто такі викривачі корупції тощо.

Після перегляду всіх серій і успішного складання фінального тестування кожен слухач отримає сертифікат.

Під час презентації освітнього курсу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що освітні серіали з даної тематики є актуальними та спеціально розроблені для військовослужбовців.

— Сподіваємося, цей курс допоможе привернути додаткову увагу до такого ганебного явища як корупція та дасть військовослужбовцям необхідні знання та навички для розробки комплексних заходів протидії, — заявила Валерія Іонан.

За словами начальника управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України полковника юстиції Ігоря Чухрая, оборонне відомство завжди перебуває в пошуку, розвитку та якісному впровадженню нових антикорупційних практик, форм і методів роботи, які допомагають протидіяти корупційним явищам в Міністерстві оборони України.

— Ми чітко діємо в рамках вимог міжнародного і вітчизняного антикорупційного законодавства, Антикорупційної програми Міноборони, Програми НАТО з розбудови цілісності, прозорості, підзвітності, запровадження доброчесності в оборонних та безпекових інституціях за підтримки уряду Великої Британії, — відзначив полковник юстиції Ігор Чухрай.

Зі свого боку заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з наукової роботи генерал-майор Павло Щипанський підкреслив, що запровадження курсу сприятиме зміцненню професійної доброчесності та належному врядуванню в Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

Начальник Наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського полковник Павло Жук також зазначив, що завдяки зусиллям Міністерства цифрової трансформації та команді порталу «Дія. Цифрова освіта» перегляд даного освітнього серіалу стане можливим для широкого загалу глядачів, а не тільки для курсантів та слухачів вишів, для яких на рівнях підготовки від L1 до L4 у рамках програми запроваджено блоки занять з антикорупційної тематики у визначених навчальних дисциплінах.

Безкоштовно курс можна пройти за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/stop-corruption

Інформаційне агентство «АрміяInform»ОСТАННІ НОВИНИ
Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 28 липня 2021 року

20 хвилин тому

Сфера оборони має функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою та без непорозумінь між керівниками – Глава держави

Вчора в 20:04

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 27 липня 2021 року

Вчора в 17:10

В усіх підрозділах Об'єднаних сил продовжуються заняття з вогневої підготовки

Вчора в 16:09

Група українських військовослужбовців відбула на лікування до Федеративної Республіки Німеччини

Вчора в 16:00

Будівництво першого корвету класу ADA для ВМС України в Туреччині триває з чітким дотриманням графіка, – Андрій Таран

Вчора в 13:36

Зведення Міністерства оборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

Вчора в 12:40