Міноборони, незважаючи на перешкоди, повертає незаконно відчужене майно

18 червня 2021, 14:57 | ID: 63167

Громадська організація Товариство військових мисливців та рибалок Збройних Сил України, яка не зважаючи на назву будь-якого відношення до української армії немає, самостійно, без будь-якого рішення держави заволоділа державним майном колишнього військово-мисливського товариства СРСР, органом управління яким в свою чергу є Міноборони.

Розуміючи незаконність своїх дій, ця громадська організація, не бажаючи повертати майно, реалізовувала його третім особам, передавала в оренду з метою отримання неправомірної вигоди, тощо.

Не зважаючи на це, Міноборони продовжує вживати заходів стосовно повернення такого майна.

Нагадаємо, що один із таких об’єктів, а саме Бучанське риболовецьке господарство, що складається із будівель і споруд площею більше 800 кв.м., розташоване у лісовій місцевості навкруги двох озер на земельній ділянці площею 110 га, Міністерством оборони було повернуто в квітні цього року.

Беручи до уваги проведення Операції Об’єднаних сил на сході нашої країни використання цього майна планується перш за все виходячи з інтересів Збройних Сил України, зокрема для підготовки, реабілітації та розміщення спецпідрозділів.

Поряд з цим, Міноборони у процесі повернення майна та земель стикається із перешкоджанням сторонніх осіб в тому числі із залученням державних обранців.

Так, 17 червня 2021 під час здійснення заходів стосовно обстеження та повернення такого майна в Одеській області, з боку невідомих осіб у кількості близько 20 чоловік на автомобілях були спроби блокування транспорту, поєднані з погрозами представникам оборонного відомства.

Однак, незважаючи на вказані перешкоди, Міноборони і надалі буде вживати заходів стосовно повернення майна, а діям осіб, які перешкоджають у цьому, буде надаватись правова оцінка відповідними правоохоронними органами.