Українська сторона СЦКК продовжує сприяти відновленню пошкодженої інфраструктури вздовж лінії розмежування

03 травня 2021, 13:15 | ID: 62562
Українська сторона СЦКК продовжує сприяти відновленню пошкодженої інфраструктури вздовж лінії розмежування Українська сторона СЦКК продовжує сприяти відновленню пошкодженої інфраструктури вздовж лінії розмежування Українська сторона СЦКК продовжує сприяти відновленню пошкодженої інфраструктури вздовж лінії розмежування Українська сторона СЦКК продовжує сприяти відновленню пошкодженої інфраструктури вздовж лінії розмежування

Українська сторона СЦКК забезпечує гарантії безпеки в ході реалізації заявок підприємств на проведення ремонтно-відновлювальних робіт вздовж лінії розмежування.

Протягом минулого тижня, від керівників підприємств та органів місцевого самоврядування, розташованих на підконтрольній Уряду України території та тимчасово окупованих територіях, до Української сторони СЦКК надійшло 24 заявки на отримання гарантій безпеки та забезпечення дотримання режиму припинення вогню на об’єктах цивільної інфраструктури регіону.

З метою своєчасного виявлення та запобігання руйнування дамби, робоча бригада обстежила стан шламонакопичувачів І та ІІІ черги Фенольного заводу, а також виконала забір ґрунтових вод для аналізу хімічного складу в районі населеного пункту Новгородське, Донецької області.

Протягом тижня, продовжувалося будівництво автомобільного мосту на дорозі Харків – Дебальцево поблизу населеного пункту Роти та було забезпечено значний обсяг робіт з поточного обслуговування колії та споруд залізничного господарства поблизу населеного пункту Вільхове, Луганської області.

30 квітня було відновлене постачання електроенергії до хутору Вільний. Вдалося відремонтувати три прольоти лінії електропередач та високотоковий кабель від Золотого до хутору Вільний, які були пошкоджені внаслідок обстрілів зі сторони найманців Росії. Україна докладає максимум зусиль для забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури поблизу лінії розмежування та на тимчасово окупованих територіях.

Пресслужба операції Об'єднаних силОСТАННІ НОВИНИ
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 18 червня 2021 року

2 години тому

«Глибока шана і безмежна вдячність Захисникам, які віддали життя за Україну». В Міністерстві оборони вшанували загиблих Героїв

3 години тому

Новий освітній курс «Стоп корупція для військовослужбовців» відтепер на порталі «Дія. Цифрова освіта»

4 години тому

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 18 червня 2021 року

6 годин тому

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 17 червня 2021 року

Вчора в 17:42

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться урочистий випуск слухачів

Вчора в 15:31

Екзаменаційна комісія затвердила рішення щодо атестації випускників Національного університету оборони України в 2021 році

Вчора в 13:32