В Одесі військові медики врятували дитину

30 квітня 2021, 12:15 | ID: 62533

28 квітня працівники клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації Одеського військового госпіталю надали термінову, невідкладну медичну допомогу маленькій пацієнтці Варварі Аслановій.

Шестирічна дівчинка мешкає з батьками неподалік від Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, на Французькому бульварі. Як розповіла її мати, донька вже близько 5 днів хворіє на ГРЗ. Варвара приймала противірусні препарати, втім цього дня з'явився кашель, підвищилася температура тіла. У поліклініці після проведення аналізу крові - було призначено додаткове лікування.

Але у другій половині дня стан здоров'я дитини різко погіршився. Батьками була викликана бригада швидкої медичної допомоги. На шляху до лікувального закладу в дівчинки розвинулась гостра дихальна недостатність, тому лікар прийняла рішення госпіталізувати пацієнтку до найближчого медичного закладу яким виявився Військово-медичний клінічний центру Південного регіону. Пацієнтку одразу доправили до відділення анестезіології та реаніматології, де військові лікарі виконали всі необхідні діагностичні та невідкладні заходи.

Завдяки злагодженій та кваліфікованій роботі медиків клініки стан дівчинки стабілізувався. Після цього до військового госпіталю була викликана бригада дитячих анестезіологів з обласної дитячої клінічної лікарні, яка доставила пацієнтку в дитячий стаціонар.

Батьки дівчинки висловили щиру вдячність військовим лікарям, які врятували життя їх донечки.

Командування Медичних сил Збройних Сил УкраїниОСТАННІ НОВИНИ
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 18 червня 2021 року

2 години тому

«Глибока шана і безмежна вдячність Захисникам, які віддали життя за Україну». В Міністерстві оборони вшанували загиблих Героїв

2 години тому

Новий освітній курс «Стоп корупція для військовослужбовців» відтепер на порталі «Дія. Цифрова освіта»

3 години тому

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 18 червня 2021 року

5 годин тому

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 17 червня 2021 року

Вчора в 17:42

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться урочистий випуск слухачів

Вчора в 15:31

Екзаменаційна комісія затвердила рішення щодо атестації випускників Національного університету оборони України в 2021 році

Вчора в 13:32