У Національному університеті оборони України проведено ІІ науково-практичний вебінар «Забезпечення кібероборони держави»

30 квітня 2021, 17:34 | ID: 62538

На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в режимі онлайн відбувся науково-практичний вебінар за темою «Забезпечення кібероборони держави». Він був організований кафедрою застосування інформаційних технологій та інформаційної безпеки інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій НУОУ.

Мета заходу полягала у визначенні актуальних проблем забезпечення кібербезпеки держави при плануванні та організації кібероборони держави і пошуку шляхів їх вирішення.

У роботі науково-практичного вебінару взяли участь представники апарату Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, підпорядкованих їм органів військового управління, військових частин, наукові та науково-педагогічні працівники підрозділів Національного університету оборони України і науково-дослідних установ Збройних Сил України.

Кожен із учасників провів паралелі між існуючим станом забезпечення кібероборони держави та змістом кіберготовності кожної із складових сектору безпеки та оборони України.

За результатами роботи вебінару прийнято рішення щодо створення постійно діючого навчально-наукового форуму з назвою «Cyber initiative» в межах роботи якого будуть обговорюватись шляхи вирішення теоретичних та практичних проблем забезпечення кібербезпеки держави.ОСТАННІ НОВИНИ
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 18 червня 2021 року

1 годину тому

«Глибока шана і безмежна вдячність Захисникам, які віддали життя за Україну». В Міністерстві оборони вшанували загиблих Героїв

2 години тому

Новий освітній курс «Стоп корупція для військовослужбовців» відтепер на порталі «Дія. Цифрова освіта»

3 години тому

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 18 червня 2021 року

5 годин тому

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 17 червня 2021 року

Вчора в 17:42

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться урочистий випуск слухачів

Вчора в 15:31

Екзаменаційна комісія затвердила рішення щодо атестації випускників Національного університету оборони України в 2021 році

Вчора в 13:32