В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації

18 квітня 2021, 13:01 | ID: 62387
В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації В об’єктиві провідних іноземних журналістів – збройна агресія Російської Федерації

Днями Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко разом з провідними іноземними ЗМІ відвідали район проведення операції Об’єднаних сил. 

На початку візиту заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак поінформував іноземних журналістів про ситуацію, яка склалася на лінії зіткнення.

– Ми готові до всіх варіантів розвитку подій, в тому числі до силового. Наразі ми проводимо низку заходів щодо реагування на загрози російських окупантів, – сказав під час брифінгу генерал-майор Віктор Ганущак.

Заступник командувача Об’єднаних сил повідомив, що окупанти постійно провокують українські війська на застосування сили та зазначив, що серед місцевих жителів ОРДЛО, особового складу військових частин та підрозділів 1 і 2 АК продовжує поширюватися недостовірна інформація про активізацію бойових дій на Донбасі, з можливістю переростання в повномасштабний військовий конфлікт ініційований українською стороною. Це свідчення гібридної війни та нагнітання паніки серед цивільного населення.

 – Об’єднані сили чітко виконують взяті на себе зобов’язання щодо дотримання Мінських домовленостей та знаходяться в готовності своєчасно і адекватно реагувати на загрози, що виникають, – підкреслив на завершення брифінгу заступник командувача Об’єднаних сил.

Під час перебування на Сході України представники закордонних ЗМІ також поспілкувалися із військовослужбовцями однієї із бригад Збройних Сил України, відвідали місто Авдіївка, 59-й військовий госпіталь у Сєвєродонецьку, зустрілися з керівництвом Луганської обласної військово-цивільної адміністрації у місті Щастя та ознайомились з роботою нового контрольного пункту в’їзду-виїзду «Щастя». 

Також кореспонденти ознайомилися з навчально-матеріальною базою Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» та вихованцями Щастинської обласної санаторної школи.

Пресслужба операції Об'єднаних сил