У військових частинах Командування Сил логістики ЗС України продовжується вакцинація особового складу

15 квітня 2021, 08:30 | ID: 62344
У військових частинах Командування Сил логістики ЗС України продовжується вакцинація особового складу У військових частинах Командування Сил логістики ЗС України продовжується вакцинація особового складу У військових частинах Командування Сил логістики ЗС України продовжується вакцинація особового складу У військових частинах Командування Сил логістики ЗС України продовжується вакцинація особового складу У військових частинах Командування Сил логістики ЗС України продовжується вакцинація особового складу

Для стримання епідемічного процесу та недопущення зниження боєздатності військових частин та установ, у Командування Сил логістики ЗС України триває вакцинація проти COVID-19.

Днями першу дозу вакцини AstraZeneca (Covishield) отримали військовослужбовці та працівники ЗС України однієї із військових частин Озброєння Командування Сил логістики ЗС України.

Перед щепленням військовослужбовців обов’язково діагностують та проводять опитування на наявність хронічних захворювань та алергічних реакцій, тощо.

За словами тимчасово виконуючої обов’язки начальника медичного пункту військової частини старшини Наталі Зузанської, вибір на користь вакцинації від COVID-19 робить увесь цивілізований світ, тому і військовослужбовці частини з розумінням та усвідомленням ставляться до важливості проведення щеплення від небезпечної коронавірусної інфекції.

- Заходи вакцинації - це формування колективного імунітету та захисту себе і оточуючих від ймовірного зараження  коронавірусною інфекцією, - сказала військовий медик.

Довідково. Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 36 963 особи отримали 1 дозу вакцини.

Командування Сил логістики Збройних Сил України