У Десантно-штурмових військах ЗС України продовжується вакцинація особового складу

15 квітня 2021, 11:30 | ID: 62350
У Десантно-штурмових військах ЗС України продовжується вакцинація особового складу У Десантно-штурмових військах ЗС України продовжується вакцинація особового складу У Десантно-штурмових військах ЗС України продовжується вакцинація особового складу У Десантно-штурмових військах ЗС України продовжується вакцинація особового складу

У військовій частині 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України проводиться вакцинація особового складу від коронавірусної інфекції COVID-19.

Начальник медичної служби військової частини пояснив, що згідно програми Міністерства охорони здоров’я  військовослужбовці, які виконують завдання в районі проведення ООС, є у пріоритеті, також вакцинацію проводять військовослужбовцям що знаходяться у пункті постійної дислокації. Вакцинацію робить мобільна бригада від МОЗ. Охочі вакцинуються у добровільному порядку першою дозою, а через певний час – другою.

Кожного військовослужбовця приймають згідно з  визначеним протоколом: моніторинг сатурації, температурний скринінг, замір тиску тощо. У разі відхилення показників здоров’я від норми, щеплення переноситься.

Служба зв’язків з громадськістю 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗС України