Міністр оборони України обговорив безпекову ситуацію в регіоні з Міністром закордонних справ Латвійської Республіки та послами балтійських країн

15 квітня 2021, 20:30 | ID: 62358

Сьогодні, 15 квітня, Міністр оборони України Андрій Таран провів зустріч з Міністром закордонних справ Латвійської Республіки Едгарсом Рінкевичсом та главами дипломатичних представництв в Україні Латвійської Республіки Юрісом Пойкансом, Литовської Республіки Вальдемарасом Сарапінасом, Естонської Республіки Каймо Кууском.

Андрій Таран висловив вдячність за ініціативу цієї зустрічі, однаково важливої як для України, так і для балтійських країн з точки зору поточного безпекового становища в регіоні. Він детально поінформував співрозмовників про ситуацію на тимчасово окупованих територіях та навколо кордонів нашої держави. Було наголошено на важливості продовження політико-дипломатичної підтримки балтійськими країнами європейських та євроатлантичних прагнень України - стратегічного курсу на членство в НАТО. 

Міністр оборони України також подякував за непохитну політичну підтримку зусиль України щодо захисту суверенітету та відновлення територіальної цілісності країни, практичну допомогу Збройним Силам України і стійку позицію щодо України в рамках Альянсу.

Очільник Міністерства закордонних справ Латвії засвідчив продовження підтримки євроатлантичних прагнень України з боку держав Балтії та висловив готовність сприяти у цьому процесі.

 ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

6 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

7 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

8 годин тому

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Сьогодні у 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Сьогодні у 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Сьогодні у 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Сьогодні у 10:37