Унікальні методики та передові технології: підписано меморандум про реабілітацію військовослужбовців

12 квітня 2021, 14:15 | ID: 62314
Унікальні методики та передові технології: підписано меморандум про реабілітацію військовослужбовців

У Міністерстві оборони Україні відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між оборонним відомством та Науково-практичним центром нейрореабілітації NODUS. Він передбачає низку заходів в галузі реабілітації військовослужбовців, які отримали поранення в ході виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил. 

Передбачається, що лікування та відновлення українських захисників за підтримки зарубіжних партнерів відбуватиметься на базі Науково-практичного центру. Для цього будуть задіяні унікальні методики, сучасне обладнання та передові технології лікувального закладу. Планується також, що медики Центру тісно співпрацюватимуть із колегами військових медичних закладів та обмінюватимуться досвідом, що дозволить посилити спроможності військових медичних установ за напрямком нейрореабілітації.

- Без сумніву, залучення висококваліфікованих цивільних медичних працівників дозволить підвищити якість лікування українських захисників. За цими, здавалося б, загальними словами – врятовані життя та здоров’я наших воїнів. Сподіваємось, що таке об’єднання зусиль допоможе не тільки забезпечити поточні потреби у нейрореабілітації наших військовслужбовців, але й сприятиме створенню відповідного напрямку у системі нашої відомчої військової медицини, - підсумував важливість підписання Меморандуму заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський.ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

8 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

9 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

Вчора в 16:08

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Вчора в 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Вчора в 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Вчора в 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Вчора в 10:37