У НУОУ розпочалися чергові Курси з питань запобігання та виявлення корупції в дистанційному форматі

12 квітня 2021, 14:45 | ID: 62315
У НУОУ розпочалися чергові Курси з питань запобігання та виявлення корупції в дистанційному форматі

З 12 квітня 2021 року в Науковому центрі проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочалися чергові тижневі Курси з питань запобігання та виявлення корупції. Курси проводяться під загальним керівництвом та безпосередньою участю начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Ігоря Чухрая.

Цільовою аудиторією курсів визначено керівний склад та персонал визначених структурних підрозділів Міністерства оборони України та Збройних Сил України, які здійснюють повноваження щодо виховання доброчесності та запобігання корупції. Зокрема, військовослужбовці і державні службовці Управління з питань запобігання та виявлення корупції й Територіальних підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції.

У відкритті курсів, а також у навчальних заходах беруть участь спеціальний радник з питань оборони при Міністерстві оборони України й Посольства Великобританії Лінда Сміт та керівник Консалтингової компанії з питань оборони та безпеки доктор Лада Рослицька (Канада).

Проведення тренінгів і занять здійснюється навчально-педагогічним складом Наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету на чолі полковника Павла Жука за оновленою навчальною програмою, що спрямована на практичне застосування правових механізмів запобігання і протидії корупції, упровадження ефективного, доброчесного і прозорого менеджменту, електронного декларування, фінансового контролю, удосконалення системи закупівель, управління фінансовими і матеріальними ресурсами та розбудови доброчесності відповідно до стандартів і процедур країн-учасниць НАТО.

Цікавим досвідом щодо зниження ризиків корупції в управлінській діяльності оборонного відомства, роботи з викривачами та їх правового захисту поділився полковник юстиції Віктор Осадчук заступник начальника Управління – начальник відділу з питань взаємодії з викривачами, роботи з повідомленнями.

Треба зазначити, що антикорупційні курси проводяться у дистанційному форматі відеоконференції у зв’язку з поширенням в Україні коронавірусної хвороби COVID-19, в рамках організації професійної військової освіти та підвищення кваліфікації (затверджена наказом Міноборони від 30.11.2020 №448) та календарного плану їх проведення (доручення першого заступника Міністра оборони України від 19.12.2020 № 19736/з).

Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони УкраїниОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

9 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

9 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

Вчора в 16:08

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Вчора в 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Вчора в 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Вчора в 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Вчора в 10:37