Світ має приділити більшу увагу провокаціям керівництва РФ та не допустити ескалації агресії Росії проти України: Андрій Таран провів розмову з Міністром національної оборони Канади Харджитом Саджаном

12 квітня 2021, 20:10 | ID: 62318
Світ має приділити більшу увагу провокаціям керівництва РФ та не допустити ескалації агресії Росії проти України: Андрій Таран провів розмову з Міністром національної оборони Канади Харджитом Саджаном

Сьогодні, 12 квітня, відбулася телефонна розмова між Міністром оборони України Андрієм Тараном та Міністром національної оборони Канади Харджитом Саджаном. 

Міністр національної оборони Канади висловив стурбованість останніми провокативними діями керівництва Російської Федерації, зокрема, демонстративним переміщенням значної кількості військових підрозділів збройних сил РФ з озброєнням та військовою технікою до районів у безпосередній близькості до державного кордону України. Харджит Саджан підтвердив непохитну підтримку Канади суверенітету та територіальної цілісності України та прихильність політико-дипломатичному способу врегулювання збройного конфлікту, якого дотримується Україна.

У свою чергу, Андрій Таран поінформував співрозмовника, що Росія ігнорує мирні ініціативи України в рамках Тристоронньої контактної групи, а у результаті збройних провокацій російських найманців на лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях України продовжують гинути та зазнавати поранень українські захисники.

«В актуальних умовах, що склалися, Україна закликає міжнародну спільноту приділити більшу увагу провокаціям керівництва РФ, посилити відповідний дипломатичний та економічний тиск та не допустити відкритої агресії Росії проти України», - наголосив Андрій Таран.

Міністр оборони України подякував канадському колезі за допомогу у процесі реалізації оборонної реформи та розвитку співробітництва Міністерства оборони і Збройних Сил України з євроатлантичними інституціями міжнародної безпеки.

«Ми вдячні уряду Канади за принципову, щиру та всебічну підтримку України у протистоянні російській агресії. У цьому переконують наші постійні контакти з Оттавою, інтерес Канади щодо безпекової ситуації в зоні проведення ООС та її ключова участь у реформуванні та нарощувані спроможностей Збройних Сил», - зазначив Андрій Таран.

 ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

7 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

8 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

8 годин тому

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Вчора в 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Вчора в 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Вчора в 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Вчора в 10:37