Продовжується вакцинація військовослужбовців у ВМКЦ Південного регіону

12 квітня 2021, 13:00 | ID: 62312

Вакцинальна кампанія у ЗС України проходить поетапно і кожен військовослужбовець, який бажає щепитися від вірусу, обов'язково пройде процедуру у визначений для його підрозділу час. Цього тижня естафету протидії ковіду у ВМКЦ Південного регіону підхопили військовослужбовці Сухопутних військ Одеського гарнізону.

Вакцинація населення в Україні відбувається згідно визначених пріоритетів серед різних цільових груп. На одному з перших місць – військовослужбовці, особливо ті, хто відбувають в район проведення ООС. Більшість захисників робить щеплення свідомо, адже варіантів залишитися здоровим при щоденній активній взаємодії з сотнями людей майже немає. Передбачити, хто із оточуючих є потенційним носієм вірусу неможливо, а отже єдиний правильний вихід аби убезпечити себе, своїх близьких і колег по службі – зробити щеплення.

У такому процесі як щеплення, кожна людина обирає те, що прийнятне саме для неї, у військових в цьому плані теж діє принцип доброї волі. Втім представники МО!!!З і військових медичних служб запевняють - рано чи пізно в суспільстві дійдуть висновку, що без загальної вакцінації прогресу у подоланні хвороби годі чекати. Медики зазначають – на сьогодні пропускна спроможність всіх пунктів щеплення на порядок вище кількості бажаючих, і це не може не викликати занепокоєння.ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

8 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

9 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

Вчора в 16:08

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Вчора в 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Вчора в 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Вчора в 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Вчора в 10:37