В районі ООС Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак вакцинувався від COVID-19

09 квітня 2021, 21:55 | ID: 62278

В ході робочої поїздки до району проведення ООС Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак разом з військовослужбовцями однієї з бригад зробив щеплення від COVID-19 у військовому госпіталі.

Генерал-полковник Руслан Хомчак власним прикладом підтвердив необхідність імунізації – єдиного способу зупинити пандемію і повернутися до звичного життя.

Задля популяризації вакцинації та щоб не витрачати залишкові дози вакцини, Міністерство охорони здоров’я дозволило щеплювати людей, які своїм прикладом можуть сприяти підвищенню довіри до імунізації.

Військовослужбовці, які беруть участь в операції Об’єднаних сил, поряд з іншими категоріями громадян мають право на першочергове щеплення в рамках кампанії з вакцинації, яка в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року.

Станом на 8 квітня, першу дозу вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) отримали майже 335 тисяч осіб, з них 31 555 військовослужбовців Збройних Сил України. 

Захисти себе і Україну! Вакцинуйся від COVID-19!ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

9 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

9 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

Вчора в 16:08

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Вчора в 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Вчора в 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Вчора в 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Вчора в 10:37