Щодо виконання дослідно-конструкторської роботи «Інженерною групою «Арей»

09 квітня 2021, 17:16 | ID: 62274
Щодо виконання дослідно-конструкторської роботи «Інженерною групою «Арей»

Розробка нового озброєння для потреб Збройних Сил України за державним контрактом виконується сторонами на партнерських засадах. Між Міністерством оборони України та ТОВ «Інженерна група «Арей» триває робота щодо реалізації державного контракту на виконання дослідно-конструкторської роботи. Констатовано, що на сьогоднішній день для належного виконання обов’язкових етапів роботи за укладеним державним контрактом у виконавця відсутні виробничі потужності, лабораторні та випробувальні бази. За умовами контракту, підприємство зобов’язане не лише виготовити дослідні зразки виробу, але й забезпечити етапи заводських випробувань (у тому числі на кліматичну і механічну стійкість, функціональність, надійність тощо), що є можливим за наявності відповідного обладнання. З метою належного виконання зобов’язань за правочином, контрагенту пропонується зосередити зусилля на усуненні виявлених недоліків. Міноборони підтверджує готовність до відповідного конструктивного діалогу з ТОВ «Інженерна група «Арей».ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

8 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

8 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

9 годин тому

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Вчора в 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Вчора в 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Вчора в 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Вчора в 10:37