Протидія подавлення зв’язку ворожим РЕБ та відбиття диверсійних груп: польове тренування окремий полку зв'язку ВМС ЗС України

06 квітня 2021, 14:35 | ID: 62229
Протидія подавлення зв’язку ворожим РЕБ та відбиття диверсійних груп: польове тренування окремий полку зв'язку ВМС ЗС України Протидія подавлення зв’язку ворожим РЕБ та відбиття диверсійних груп: польове тренування окремий полку зв'язку ВМС ЗС України Протидія подавлення зв’язку ворожим РЕБ та відбиття диверсійних груп: польове тренування окремий полку зв'язку ВМС ЗС України Протидія подавлення зв’язку ворожим РЕБ та відбиття диверсійних груп: польове тренування окремий полку зв'язку ВМС ЗС України Протидія подавлення зв’язку ворожим РЕБ та відбиття диверсійних груп: польове тренування окремий полку зв'язку ВМС ЗС України Протидія подавлення зв’язку ворожим РЕБ та відбиття диверсійних груп: польове тренування окремий полку зв'язку ВМС ЗС України

Днями на Одещині завершився польовий  вихід  окремого полку зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України. Захід було проведено з метою набуття навиків щодо розгортання пунктів управління на рухомій базі в інтересах Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Морського Командування.

Під час польового виходу з особовим складом було відпрацьовано навчальні завдання, та нормативи з тактико-спеціальної, спеціальної та технічної підготовки. В ході здійснення маршу в район зосередження, у взаємодії з авіацією, було проведено навчання із прикриття колони з повітря під час здійснення маневрів. Окрім того, було виконано завдання з протидії подавлення зв’язку ворожим РЕБ та відпрацьовано порядок відбиття диверсійно-розвідувальних груп умовного ворога під час переміщення та в пункті базування.

Не менш важливим стало тренування з прикриття від радіокерованих фугасів та відпрацювання нормативів і навчальних завдань з встановлення зв’язку, засобів розвідки та радіоелектронного подавлення, інженерного обладнання та маскування вузлів та станцій зв’язку. Виконання учбових завдань було організовано в якості змагання між підрозділами, що дало можливість визначити та заохотити кращих військовослужбовців.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил УкраїниОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

8 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

8 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

9 годин тому

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Вчора в 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Вчора в 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Вчора в 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Вчора в 10:37