На Львівщині зенітний ракетний дивізіон відпрацював тактичні прийоми ведення протиповітряного бою

06 квітня 2021, 17:00 | ID: 62238
На Львівщині зенітний ракетний дивізіон відпрацював тактичні прийоми ведення протиповітряного бою На Львівщині зенітний ракетний дивізіон відпрацював тактичні прийоми ведення протиповітряного бою На Львівщині зенітний ракетний дивізіон відпрацював тактичні прийоми ведення протиповітряного бою На Львівщині зенітний ракетний дивізіон відпрацював тактичні прийоми ведення протиповітряного бою На Львівщині зенітний ракетний дивізіон відпрацював тактичні прийоми ведення протиповітряного бою

У Теребовлянському зенітному ракетному полку завершилося тактичне навчання з окремим зенітним ракетним дивізіоном. Під час навчання підрозділ приведено в повну бойову готовність із заступанням на бойове чергування з протиповітряної оборони. Декілька діб особовий склад підрозділу працював в режимі, максимально наближеному до бойового.

Практично відпрацьовані тактичні прийоми ведення протиповітряного бою, організовано безпосереднє прикриття позиційного району з відпрацюванням питань відновлення боєздатності після ведення бойових дій. Бойові обслуги тренувалися діяти по повітряним цілям за різних умов обстановки, з урахуванням набутого досвіду в операції Об’єднаних сил (АТО).

Подробицями тактичного навчання поділився тимчасово виконуючий обов’язки командира полку підполковник Валерій Мащенко:

- Відпрацьовуємо механізми виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп та агентів-провокаторів умовного противника. Водночас, особливу увагу приділяємо і психологічній підготовці військових, які тренуються, з метою формування психологічної стійкості та психологічної готовності до бою – зазначив підполковник Валерій Мащенко.

Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Захід»ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

8 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

8 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

9 годин тому

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Вчора в 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Вчора в 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Вчора в 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Вчора в 10:37