93 ОМБР завершує перший етап вакцинації особового складу

06 квітня 2021, 15:25 | ID: 62231
93 ОМБР завершує перший етап вакцинації особового складу 93 ОМБР завершує перший етап вакцинації особового складу 93 ОМБР завершує перший етап вакцинації особового складу 93 ОМБР завершує перший етап вакцинації особового складу 93 ОМБР завершує перший етап вакцинації особового складу

У 93 бригаді Холодний Яр завершився перший етап вакцинації від COVID-19. Щеплення отримали 90% військовослужбовців з'єднання. Як повідомили медики, наступну вакцину потрібно зробити не раніше, ніж через 4 тижні, але не пізніше, ніж через 12 тижнів після першої.

Ми вдячні бійцям, що погодилися щепитися, й у складні часи пандемії зробили внесок у створення колективного імунітету не тільки бригади, але і Збройних Сил загалом.

Окрім того, ми дякуємо команді медиків, які змогли бездоганно організувати вакцинацію тисяч бійців, провели щеплення швидко, професійно, з увагою до кожного бійця. І надавали роз'яснення та консультації щодо вакцини всім, хто цього потребував.

Прес-служба 93 ОМБр «Холодний Яр»ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

4 години тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

5 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

6 годин тому

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

8 годин тому

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

8 годин тому

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Сьогодні у 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Сьогодні у 10:37