На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади

03 квітня 2021, 14:35 | ID: 62196
На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади

Як повідомляє інформаційне агентство “АрміяІнформ”, заняття відбуваються на базі Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів Сухопутних військ ЗС України. До речі, військовослужбовці бригади на час підготовки розмістились у сучасному табірному містечку, перша черга якого лише нещодавно була введена в експлуатацію.

Під час злагодження піхотинці відпрацьовують широке коло питань. Водночас широко застосовуються сучасні технології та набутий у боях з російсько-окупаційними військами практичний досвід.

Так, упродовж тактичної підготовки військовослужбовці виконують навчально-бойові завдання з використанням сучасних систем імітації бою,  зокрема й «Лазертаг».

На іншій ділянці піхотинці тренуються в подоланні психологічної смуги перешкод. Проходження кількох сотень метрів різноманітних завалів, зруйнованих споруд, підземних комунікацій та інших загороджень на фоні імітації умов справжнього бою вимагають від воїнів проявити свої найкращі психологічні, вольові та фізичні якості.

Свої завдання й у бронетанкової складової бригади. Екіпажі бойових машин практично щодня здійснюють марші, розгортання в бойові порядки, дії в обороні й наступі, вогневу підтримку піхоти, вправляються у ефективному веденні вогню з усіх видів озброєння.

Завершальним етапом підготовки бригади стане проведення батальйонних тактичних навчань, зокрема й в урбанізованій місцевості,  з бойовою стрільбою механізованих, танкових, артилерійських підрозділів, використанням БПЛА, засобів розвідки та РЕБ.ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

8 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

9 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

9 годин тому

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Вчора в 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Вчора в 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Вчора в 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Вчора в 10:37