У США пройшли ходові випробовування корабля типу Island «Суми»

24 лютого 2021, 12:00 | ID: 61762
У США пройшли ходові випробовування корабля типу Island «Суми» У США пройшли ходові випробовування корабля типу Island «Суми» У США пройшли ходові випробовування корабля типу Island «Суми» У США пройшли ходові випробовування корабля типу Island «Суми»

23 лютого на базі Берегової охорони США в Балтіморі (штат Меріленд) проведені ходові випробування патрульного корабля типу Island «Суми» у відкритому морі. В ході випробувань перевірялися якість роботи агрегатів та механізмів корабля, а також функціонування його навігаційної системи. Було продемонстровано максимальні можливості корабля щодо його маневреності та швидкості.

При випробуваннях були підтверджені технічні характеристики та ходові якості корабля. Під час випробування на борту були присутні Аташе з питань оборони при Посольстві України в США генерал-майор Борис Кременецького та Військово-морський аташе капітан 1 рангу Сергій Федорчук, які надали позитивні відгуки щодо технічних характеристик корабля.

Військові дипломати провели зустріч з екіпажем патрульного корабля «Суми», керівництвом бази Берегової оборони та верфі м.Балтимор. Під час зустрічі були обговорені питання щодо ходу підготовки та навчання екіпажу, а також технічної готовності катерів «Суми» та «Фастів».

Посольство України в США