Інструктори Навчального центру ВМС України пройшли курс гірської підготовки в Карпатах

20 лютого 2021, 13:00 | ID: 61716
Інструктори Навчального центру ВМС України пройшли курс гірської підготовки в Карпатах Інструктори Навчального центру ВМС України пройшли курс гірської підготовки в Карпатах Інструктори Навчального центру ВМС України пройшли курс гірської підготовки в Карпатах Інструктори Навчального центру ВМС України пройшли курс гірської підготовки в Карпатах Інструктори Навчального центру ВМС України пройшли курс гірської підготовки в Карпатах Інструктори Навчального центру ВМС України пройшли курс гірської підготовки в Карпатах

Як повідомляє інформаційне агентство «АрміяІнформ», інструктори Навчального центру ВМС ЗС України завершили проходження зимового курсу гірської підготовки для вдосконалення навичок зі скелелазіння. Місцем проведення пілотного курсу для військовослужбовців ЗСУ стало Закарпаття, де в реальних гірських умовах під керівництвом досвідчених військових і цивільних альпіністів військові пройшли підготовку.

У програмі курсу — тривалий піший перехід удень і вночі гірською місцевістю зі сходженням на найвищу гірську вершину України Говерлу та ночівля у сніжній печері. Окрему увагу було приділено техніці безпеки під час скелелазіння.

— Актуальність гірської підготовки військовослужбовців ЗСУ визначається наявністю на мапі України гірської місцевості, — зазначив начальник служби фізичної підготовки та спорту підполковник Тарас Юхименко. — Загалом курс складається з двох фаз — зимової та літньої. Після закінчення навчання учасники отримають фаховий рівень «Альпініст України».