Спортсмени ЦСК Олександр Горшковозов та Олег Колодій перемогли на Кубку України зі стрибків у воду

18 лютого 2021, 11:12 | ID: 61676

У Києві стартував відкритий Кубок України зі стрибків у воду, де змагаються найсильніші спортсмени України, а також представники 5 країн — Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії та Сербії.

Спортсмени ЗС України Олександр Горшковозов та Олег Колодій вибороли перші місця. У синхронних стрибках з 3-метрового трампліну вони завоювали золоті медалі з результатом 383,61 бали.

Додамо, що за підсумками цих змагань буде сформована команда України на ліцензійний Кубок світу, який пройде у квітні в Токіо та чемпіонат Європи з водних видів спорту, що запланований на травень у Будапешті.