Україна та Індія активізують військове та оборонно-технічне співробітництво, - Андрій Таран

04 лютого 2021, 20:50 | ID: 61518
Україна та Індія активізують військове та оборонно-технічне співробітництво, - Андрій Таран Україна та Індія активізують військове та оборонно-технічне співробітництво, - Андрій Таран Україна та Індія активізують військове та оборонно-технічне співробітництво, - Андрій Таран Україна та Індія активізують військове та оборонно-технічне співробітництво, - Андрій Таран Україна та Індія активізують військове та оборонно-технічне співробітництво, - Андрій Таран

Триває робота української делегації на чолі з Міністром оборони України Андрієм Тараном на 13-ій міжнародній виставці авіакосмічної та оборонної промисловості «Aero India — 2021» у індійському місті Бангалорі.

Сьогодні, 4 лютого, Міністр оборони України Андрій Таран зустрівся з Міністром оборони Індії Раджнатхом Сінгхом, а також командувачами Сухопутних військ та Військово-Морських Сил Республіки Індія.

Було обговорено поточний стан двостороннього співробітництва та подальші кроки співпраці у військово-технічній сфері. 

Керівник оборонного відомства Індії відзначив високий рівень наукового потенціалу та технологічних можливостей оборонно-промислового комплексу України.

Сторони висловили обопільну зацікавленість та готовність до активізації відносин з широкого кола військового співробітництва.

- Зроблено важливий крок для поглиблення військової та військово-технічного співпраці з Індією. Зустріч з індійським колегою була конструктивною та предметною. Наша присутність тут - це не лише підтвердження дружніх відносин між державами, а й чіткий намір щодо перспектив подальшої співпраці, - зазначив Андрій Таран.

Співрозмовники обговорили, зокрема, і питання підготовки та навчання військовослужбовців за програмою обміну у вищих військово-навчальних закладах і підрозділах двох держав. 

Андрій Таран також запропонував індійській стороні взяти участь у багатонаціональних військових навчаннях, що проходять на території України, зокрема, цьогорічному багатонаціональному навчанні ''Сі Бриз - 2021''.

Міністр оборони України запросив Раджнатха Сінгха відвідати з візитом Україну.ОСТАННІ НОВИНИ
Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 13 травня 2021 року

6 годин тому

Район проведення ООС відвідали військові дипломати Посольства США в Україні

7 годин тому

Телепрограма «Армія сьогодні»: протидія воєнним загрозам. Flying Target-1 для ППО. Дівочий взвод у КВЛ

8 годин тому

Випробуваний боєм БПЛА «Лелека» прийнято на озброєння Збройних Сил, - Андрій Таран

Сьогодні у 14:15

Армійська кухня: Антимонопольний комітет України підтвердив правомірність дій Міноборони у частині дотримання законодавства України «Про захист економічної конкуренції»

Сьогодні у 13:57

Розроблення варіантів дій: український підрозділ виконує завдання третього етапу міжнародного навчання “Dynamic Front 2021”

Сьогодні у 12:09

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Сьогодні у 10:37