Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ»

04 лютого 2021, 11:51 | ID: 61508
Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ»

Перевірку практичних дій підрозділів бригади здійснював начальник штабу – заступник Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Танцюра.

Поставлені завдання у складі рот та батальйону відпрацювали танкові, інженерні й артилерійські підрозділи, ППО, розвідка та ін. Учасниками навчань стали і представники підрозділів Національної гвардії та Служби безпеки України.

Практичний етап командно-штабного навчання передбачав проведення наступальних, контрнаступальних та оборонних дій, а також подолання мінного поля, евакуацію поранених та пошкодженої техніки, аеророзвідку тощо.

Черговий день навчань дав змогу командуванню оцінити спроможність управління бригади планувати та здійснювати управління підпорядкованими підрозділами в різних умовах обстановки.

Управління протягом усього часу проведення командно-штабних навчань здійснюється відповідно до G-структури, що відповідає стандартам армій держав НАТО.

Служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ»ОСТАННІ НОВИНИ
Інсинуації, політиканство та несумлінна конкурентна боротьба: постріли до «Рапіри» закуплено за найнижчою ціною та з належною якістю, - Міноборони

18 хвилин тому

Фехтувальниці ЗС України зайняли весь п’єдестал на Всеукраїнських змаганнях

2 години тому

На південному напрямку проходять тренування протидиверсійних підрозділів

5 годин тому

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 2 березня 2021 року

7 годин тому

«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

7 годин тому

Питання гуманітарного розмінування та мінної безпеки обговорили в районі ООС представники Міноборони та посли іноземних держав

8 годин тому

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 3 березня 2021 року

Сьогодні у 08:00