Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ»

04 лютого 2021, 11:51 | ID: 61508
Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ» Триває активна фаза командно-штабних навчань з позначенням дій військ з однією із підпорядкованих військових частин ОК «Північ»

Перевірку практичних дій підрозділів бригади здійснював начальник штабу – заступник Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Танцюра.

Поставлені завдання у складі рот та батальйону відпрацювали танкові, інженерні й артилерійські підрозділи, ППО, розвідка та ін. Учасниками навчань стали і представники підрозділів Національної гвардії та Служби безпеки України.

Практичний етап командно-штабного навчання передбачав проведення наступальних, контрнаступальних та оборонних дій, а також подолання мінного поля, евакуацію поранених та пошкодженої техніки, аеророзвідку тощо.

Черговий день навчань дав змогу командуванню оцінити спроможність управління бригади планувати та здійснювати управління підпорядкованими підрозділами в різних умовах обстановки.

Управління протягом усього часу проведення командно-штабних навчань здійснюється відповідно до G-структури, що відповідає стандартам армій держав НАТО.

Служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ»ОСТАННІ НОВИНИ
Бронзовий призер Олімпійських Ігор капітан Олег Омельчук повернувся до України

21 хвилину тому

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 29 липня 2021 року

3 години тому

Щодо зміни начальника Генштабу Збройних Сил України, командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ та командувача ООС

Вчора в 21:40

Міністра оборони Андрія Тарана уповноважено підписати Угоду між урядами України та США про проекти у сфері досліджень, розробок, випробувань і оцінки

Вчора в 19:10

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 28 липня 2021 року

Вчора в 17:20

«Посилиться контроль за якістю продукції, що постачається в інтересах сил оборони», – Андрій Таран про урядове рішення

Вчора в 16:45

Багатонаціональне навчання «Три мечі-2021»: кульмінація практичних дій

Вчора в 13:01