Українські ВМС провели тренування типу PASSEX з кораблями ВМС США

01 лютого 2021, 12:26 | ID: 61472
Українські ВМС провели тренування типу PASSEX з кораблями ВМС США Українські ВМС провели тренування типу PASSEX з кораблями ВМС США Українські ВМС провели тренування типу PASSEX з кораблями ВМС США Українські ВМС провели тренування типу PASSEX з кораблями ВМС США Українські ВМС провели тренування типу PASSEX з кораблями ВМС США Українські ВМС провели тренування типу PASSEX з кораблями ВМС США Українські ВМС провели тренування типу PASSEX з кораблями ВМС США

В акваторії Чорного моря катерна тактична група із залученням морської авіації Військово-Морських Сил ЗС України разом з американськими есмінцем і кораблем забезпечення провели спільні тренування на морі типу PASSEX.

Мета тренування — підтримання безпеки в Чорному морі, вдосконалення навченості та сумісності екіпажів кораблів ВМС України та ВМС США для виконання спільних морських операцій (завдань) у складі багатонаціональних тактичних груп. Усі елементи навчання було сплановано й відпрацьовано відповідно до стандартів та процедур НАТО.

— Це перші цього року тренування типу PASSEX з кораблями Сполучених Штатів Америки. Ми дуже раді працювати з нашими американськими партнерами заради підтримання стабільності у Чорному морі. Тренування типу PASSEX — чудова нагода для вдосконалення майстерності, морської виучки та обміну досвідом між екіпажами наших кораблів, — наголосив командир флотилії Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 1 рангу Юрій Федаш. — Постійна участь сил українського флоту в тренуваннях типу PASSEX сприяє підвищенню сумісності та опануванню стандартів Північноатлантичного альянсу.

Під час тренувань у визначеному районі було відпрацьовано елементи з тактичного маневрування, тренування із сигналовиробництва з використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зі зв’язку, протиповітряної оборони та відбиття ударів противника тощо.

— Провівши двостороннє тренування на морі з українським флотом, ми обмінялися досвідом і зміцнили наше партнерство, — зазначив командир ракетного есмінця ВМС США Томас Ралстон. — Взаємодія та двосторонні навчання з нашими партнерами проводяться задля підтримання регіональної співпраці й забезпечення морської безпеки. Я з нетерпінням чекаю на майбутні спільні тренування з українським флотом.

Служба зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗС України

Інформагентство АрміяInformОСТАННІ НОВИНИ
Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів… В Міноборони вшанували полеглих захисників України

9 хвилин тому

Телепрограма «Vоїн – це я»: оборона вежі, російський танковий «біатлон» – 90 бат в ДАПі – Олег Кузьміних

2 години тому

Делегація Збройних Сил Королівства Швеції відвідала 8 навчальний Чернігівський центр Державної спеціальної служби транспорту

2 години тому

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 13 квітня 2021 року

3 години тому

Світ має приділити більшу увагу провокаціям керівництва РФ та не допустити ескалації агресії Росії проти України: Андрій Таран провів розмову з Міністром національної оборони Канади Харджитом Саджаном

Вчора в 20:10

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 12 квітня 2021 року

Вчора в 18:10

У НУОУ розпочалися чергові Курси з питань запобігання та виявлення корупції в дистанційному форматі

Вчора в 14:45