Артилеристи бригадних артилерійських груп відточують свою майстерність в районах відведення ООС

26 січня 2021, 15:10 | ID: 61409
Артилеристи бригадних артилерійських груп відточують свою майстерність в районах відведення ООС Артилеристи бригадних артилерійських груп відточують свою майстерність в районах відведення ООС Артилеристи бригадних артилерійських груп відточують свою майстерність в районах відведення ООС Артилеристи бригадних артилерійських груп відточують свою майстерність в районах відведення ООС Артилеристи бригадних артилерійських груп відточують свою майстерність в районах відведення ООС Артилеристи бригадних артилерійських груп відточують свою майстерність в районах відведення ООС Артилеристи бригадних артилерійських груп відточують свою майстерність в районах відведення ООС

Відповідно до мінських домовленостей, вся українська артилерія знаходиться в районах відведення, однак навчання, бойове злагодження й тренування не припиняються. Підрозділи постійно відшліфовують нові прийоми та навички, здобуті в боях з окупантом, аби у разі загострення ситуації швидко висунутися у заданий район та завдати нищівного удару ворогу.

– Під час навчань ми щоразу відпрацьовуємо різні завдання. Зокрема, ураження артилерійських і мінометних батарей, броньованої техніки, засобів ППО, фортифікаційних та інших оборонних споруд, особового складу тощо. Значну увагу приділяємо на відпрацювання швидкого згортання, залишення старої позиції, та розгортання на новій. Це робимо для того, щоб оперативно вийти з-під ударів, які може завдати противник, - розповів командир артилерійського підрозділу.

Офіцер зазначив, що під час навчань відпрацьовуються тактичні елементи, що показали свою ефективність у боях на Донбасі. Зокрема, артилеристи навчаються розгортати батарею з ходу, без підготовки, відпрацьовують прийом «кочівної» гармати та інші тактичні прийоми артилеристів.

– Для нас такі навчання є важливими не тільки в контексті підвищення майстерності бійців, а й для злагодженості колективу. Адже більшість особового складу не брали участі у реальних бойових діях. Та завдяки товаришам із бойовим досвідом, вони швидко навчаються й усвідомлюють усю важливість професії. «Кожен постріл – у ціль!» – не просто красивий девіз. Саме від ефективності артилерії залежить результат бою. Ми мусимо бути готові у будь-яку хвилину висунутися на вказані позиції, вступити у бій і знищити ворога, - додав командир артилерійського підрозділу.

Пресцентр ООС