Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти

23 січня 2021, 09:10 | ID: 61377
Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти Чітко, злагоджено і професійно: у Миргороді відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти

На Полтавщині, у бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» відбулись перші в новому навчальному році командирські польоти. Миргородські авіатори відпрацювали денну льотну зміну з переходом у ніч.

Метою поточних льотних змін є формування та вдосконалення інструкторсько-методичних умінь і навичок керівного складу бригади у навчанні льотного складу.

ТВО командира військової частини полковник Олександр Мостовий на передпольотних вказівках наголосив на необхідності суворого дотримання усіма екіпажами заходів безпеки. До командирських польотів долучилися усі льотчики авіаційної бригади.

Незважаючи на мінусову температуру, а з настанням темної пори доби мороз значно посилився, льотна зміна відбулася на належному рівні. Усі наземні служби забезпечення польотів спрацювали чітко, злагоджено й професійно.

831 бригада тактичної авіації повітряного командування «Центр»ОСТАННІ НОВИНИ