У Запоріжжі попрощалися з Олегом Андрієнком, який загинув від кулі ворожого снайпера

14 січня 2021, 14:00 | ID: 61267
У Запоріжжі попрощалися з Олегом Андрієнком, який загинув від кулі ворожого снайпера У Запоріжжі попрощалися з Олегом Андрієнком, який загинув від кулі ворожого снайпера У Запоріжжі попрощалися з Олегом Андрієнком, який загинув від кулі ворожого снайпера У Запоріжжі попрощалися з Олегом Андрієнком, який загинув від кулі ворожого снайпера У Запоріжжі попрощалися з Олегом Андрієнком, який загинув від кулі ворожого снайпера

У Запоріжжі відбулася церемонія прощання із старшим солдатом, стрільцем-помічником гранатометника 37-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ї окремої мотопіхотної бригади Олегом Андрієнком, який загинув від кулі ворожого снайпера 11 січня поблизу селища Піски Донецької області.

Про це повідомляє інформаційне агентство «АрміяІнформ». Вшанувати пам’ять воїна та розділити з рідними біль втрати прийшли бойові побратими, друзі, представники влади та громадськість.

Олег служив у лавах Десантно-штурмових військ та морській піхоти ВМС ЗС України, згодом перевівся до 56-ї ОМПБр, де служить його старший брат. У 37-річного чоловіка залишилися мати, дружина і син, якому ще не виповнилося і року.