«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». У Міноборони вшанували загиблих воїнів

05 січня 2021, 10:25 | ID: 61183
«Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». У Міноборони вшанували загиблих воїнів «Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях». У Міноборони вшанували загиблих воїнів

Сьогодні, 5 січня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони та Збройних Сил України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав чотирнадцять разів...

Цього дня у 2015 році внаслідок збройної агресії РФ загинули:

Молодший сержант БАБІЧЕВ Сергій Ігорович.

старший солдат БУРКА Віктор Павлович.

солдат ГЕРАСИМЮК Тарас Павлович.

старший солдат ЗУБЧУК Роман Валентинович.

старшина КАПЛУНЕНКО Ігор Валентинович.

старший солдат ЛІНИВЕНКО Юрій Володимирович.

старшина МАЛЮТА Роман Володимирович.

сержант МАТКІВСЬКИЙ Володимир Анатолійович.

старший солдат РОЖАНСЬКИЙ Пантелеймон Петрович.

солдат СКРУТ Ростислав Стефанович.

старший солдат СОКАЧ Роман Михайлович.

старший солдат ЩІПОВ Максим Юрійович.

У 2020 році:

Старший сержант ДИЧЕК Сергій Олександрович.

Солдат РАЦУН Сергій Петрович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книги побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.