Військовослужбовці зі складу ООС передали патріотичну літературу до бібліотечного фонду загальноосвітніх шкіл Донеччини

19 грудня 2020, 10:39 | ID: 61010
Військовослужбовці зі складу ООС передали патріотичну літературу до бібліотечного фонду загальноосвітніх шкіл Донеччини Військовослужбовці зі складу ООС передали патріотичну літературу до бібліотечного фонду загальноосвітніх шкіл Донеччини

Військовослужбовці одного з підрозділів, що виконують завдання в районі проведення ООС, передали патріотичну літературу до бібліотечного фонду загальноосвітніх шкіл №13 та 14 міста Соледар, що на Донеччині.

Участь у заході взяв учасник російсько-української війни, Герой України Володимир Жемчугов, який презентував літературу викладацькому колективу школи. Крім того, він поспілкувався з учнями старших класів, розповів про свій життєвий шлях та, безперечно, змусив кожного замислитись над справжніми життєвими цінностями, про які люди досить часто забувають, допоки в їхні домівки не постукає війна.

Така ініціатива є дуже актуальною, адже на сьогоднішній день населення, яке проживає на території проведення операції Об’єднаних сил, особливо молодь, дуже обмежене у можливості отримання інформації щодо героїчної історії українського народу, історичної спадщини, історії Української Народної Республіки та подій сучасної російсько-української війни. А це, у свою чергу, негативно впливає на формування поглядів місцевого населення щодо Збройних Сил України зокрема.

Пресцентр УС СЦКК