Українські миротворці привітали з Днем святого Миколая дітей-сиріт у Конго

19 грудня 2020, 09:55 | ID: 61008
Українські миротворці привітали з Днем святого Миколая дітей-сиріт у Конго Українські миротворці привітали з Днем святого Миколая дітей-сиріт у Конго Українські миротворці привітали з Днем святого Миколая дітей-сиріт у Конго Українські миротворці привітали з Днем святого Миколая дітей-сиріт у Конго

До Дня святого Миколая військовослужбовці 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго закупили продукти харчування, іграшки, зошити та альбоми для малювання дітям-сиротам із дитячого будинку міста Гома. А за підтримку, допомогу та створений настрій вони отримали найдорожче – щасливі усмішки дітей і щирі слова вдячності від вихователів.

Під час вручення подарунків військовослужбовці національного контингенту запевнили, що й надалі будуть здійснювати опіку та піклування.

Як зазначили у службі зв’язків із громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України, в інтернаті міста Гома перебувають 33 дитини віком від 5 до 12 років. Керівництво та вихователі закладу працюють винятково на волонтерських засадах.

Акція з підтримки дітей-сиріт з боку військовослужбовців національного контингенту відбувається вже не вперше. Як і завжди, вона має доброчинний характер.