На Житомирщині понад півтисячі строковиків-десантників склали Військову присягу на вірність українському народові

19 грудня 2020, 13:37 | ID: 61013
На Житомирщині понад півтисячі строковиків-десантників склали Військову присягу на вірність українському народові На Житомирщині понад півтисячі строковиків-десантників склали Військову присягу на вірність українському народові На Житомирщині понад півтисячі строковиків-десантників склали Військову присягу на вірність українському народові На Житомирщині понад півтисячі строковиків-десантників склали Військову присягу на вірність українському народові На Житомирщині понад півтисячі строковиків-десантників склали Військову присягу на вірність українському народові

Сьогодні, 19 грудня, у 199-му навчальному центрі Десантно-штурмових військ ЗС України відбувся урочистий ритуал складання Військової присяги на вірність українському народові військовослужбовцями строкової військової служби.

Більше півтисячі молодих десантників були призвані на строкову військову службу в рамках цьогорічної призовної кампанії «Осінь-2020» з багатьох регіонів України.

Розпочався ритуал складання Військової присяги з урочистого шикування та виносу Державного Прапору України.

Протягом місяця десантники під керівництвом бойових офіцерів та молодших командирів опановували ази ратної справи під час проходження базового курсу загальновійськової підготовки.

Після церемонії складання Військової присяги на вірність українському народові, молоді воїни промовили слова «Клятви десантника» Збройних Сил України та одягнули марунові берети.

Присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до пам’ятного знаку, встановленого на території Навчального центру.

Невдовзі молоде поповнення відбуде для подальшого проходження військової служби до військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Служба зв’язків з громадськістю Командування ДШВ ЗС України