Підбито підсумки діяльності Десантно-штурмових військ Збройних Сил України за 2020 рік

15 грудня 2020, 12:00 | ID: 60954
Підбито підсумки діяльності Десантно-штурмових військ Збройних Сил України за 2020 рік Підбито підсумки діяльності Десантно-штурмових військ Збройних Сил України за 2020 рік Підбито підсумки діяльності Десантно-штурмових військ Збройних Сил України за 2020 рік Підбито підсумки діяльності Десантно-штурмових військ Збройних Сил України за 2020 рік

У Житомирі, на базі 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України відбулося підведення підсумків діяльності Десантно-штурмових військ Збройних Сил України за 2020 рік.

До заходу, який проходив під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майора Андрія Ковальчука, залучилися посадові особи Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, командири військових частин, бригадних артилерійських груп, батальйонів та дивізіонів.

У своїх виступах, генералами і офіцерами Командування ДШВ ЗС України були проаналізовані результати роботи та ефективність виконання завдань за кожним напрямком діяльності.

Зокрема, це виконання завдань за призначенням в районах проведення ООС, заходи оперативної та бойової підготовки, розвиток ДШВ, у тому числі проведення організаційних заходів, стан системи зв’язку, логістичне та транспортного забезпечення військ, технічний стан озброєння та військової техніки, міжнародне співробітництво, морально-психологічне забезпечення та військова дисципліна тощо.

Також, учасники заходу мали змогу почути позитивні ключові моменти своєї діяльності. А також об’єктивно оцінити прорахунки, щоб виключити їх повторення у наступному році.

На завершення підведення підсумків, командирам військових частин  Десантно-штурмових військ Збройних Сил України були доведені основні завдання на 2021 рік.

Після цього, генерал-майор Андрій Ковальчук відзначив перехідними кубками та грамотами кращих командирів військових частин.

Зокрема, за підсумками діяльності у 2020 році, серед бригад Десантно-штурмових військ ЗС України кращою стала – 25 окрема повітрянодесантна бригада. А серед окремих військових частин – 199 Навчальний центр.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України