На Миколаївщині пройшли навчання курсантів Військової академії міста Одеса

11 грудня 2020, 16:20 | ID: 60904
На Миколаївщині пройшли навчання курсантів Військової академії міста Одеса На Миколаївщині пройшли навчання курсантів Військової академії міста Одеса На Миколаївщині пройшли навчання курсантів Військової академії міста Одеса На Миколаївщині пройшли навчання курсантів Військової академії міста Одеса На Миколаївщині пройшли навчання курсантів Військової академії міста Одеса На Миколаївщині пройшли навчання курсантів Військової академії міста Одеса На Миколаївщині пройшли навчання курсантів Військової академії міста Одеса

Як повідомляє інформаційне агентство «АрміяІнформ», в Миколаївській області пройшли навчання за участю курсантів Військової академії міста Одеси. Так курсанти 4-го курсу факультету підготовки спеціалістів ДШВ та морської піхоти Військової академії (м. Одеса) після здійснення нетривалого морського переходу на десантному кораблі «Юрій Олефіренко» і десантному катері «Сватове» провели десантування у складі тактичної групи на необладнане морське узбережжя в районі пункту базування Очаків, яке за легендою навчань перебувало під контролем противника. Після запеклого бойового зіткнення з ворожим авангардом вони захопили плацдарм на узбережжі.

Під час бою морпіхи, застосовуючи  штатні вогневі засоби, а також приданий БТР-4, обладнаний бойовим модулем, знищили вогневі позиції ворога на панівних висотах і захопили пункт висадки та центр управління противника.  Тактична мобільна група утримувала плацдарм до підходу основних сил і провела розмінування проходів для бойової техніки.

На другому етапі навчань морські піхотинці організували оборону та охорону об’єктів у пункті базування та морських комунікацій, знищили диверсійну групу умовного противника, яка намагалася зайти в тил нашої оборони.

Під час навчань, зокрема морського переходу, курсанти відпрацювали практичні дії з  боротьби за живучість корабля, мінно-вибухової та інженерної підготовки, а також здійснили завантаження і вивантаження техніки на причальну стінку. Навчанням передувала тривала теоретична підготовка, а також практичні заняття на тренажерах і водіння бойових машин на полігоні академії.