В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України

02 грудня 2020, 15:10 | ID: 60783
В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України

1-2 грудня у місті Дніпро відбувся черговий регіональний семінар з рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у ЗС України та інших ключових напрямів демократичного контролю над ЗС України. Це вже сьомий семінар, який проводиться цього року. В експертному колі військовослужбовці частин гарнізону, представники ОБСЄ в Україні, офіцери та працівники оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, національні експерти з демократичного контролю і гендерної рівності обговорили переваги та виклики гендерної інтеграції у ЗС України.

Як зазначив менеджер проєктів у військово-політичній сфері Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Гладкий, рівні права та можливості жінок і чоловіків у Збройних Силах є невіддільною частиною демократичного цивільного контролю над ЗС України, які є головними у фокусі проєкту Міністерства оборони України та ОБСЄ у 2020 році.

— Подібні заходи ми проводимо спільно з Міністерством оборони з 2016 року. Спочатку ключовою темою був демократичний контроль, потім — права військовослужбовців, тепер — гендерна рівність у Збройних Силах. Темою проекту наступного року буде удосконалення механізмів взаємодії Збройних Сил з громадянським суспільством. Метою цих проєктів є імплементація механізмів демократичного цивільного контролю у ЗС України. Ці зобов’язання Україна взяла на себе у межах членства в ОБСЄ, а саме Кодексу поведінки стосовно військово-політичних аспектів безпеки, і поступово втілює їх у життя — розповідає Олександр Гладкий.

За його словами, нещодавно у Національному університеті оборони за підтримки ОБСЄ було започатковано навчальний курс «Демократичний цивільній контроль над Збройними Силами України». У 2019 році було прийнято Закон України «Про національну безпеку», третій розділ якого присвячено демократичному цивільному контролю і відповідно до якого керівництво Міністерства оборони має здійснюватися цивільними особами. Цього року, вперше було призначено радницю з гендерних питань Головнокомандувача ЗСУ, яка сьогодні презентує Путівник гендерної інтеграції у Збройних Силах України. Це є прикладами успішної реалізації спільних проектів ОБСЄ та Міністерства оборони.

— Ми не працюємо на стратегічному рівні — над розробкою наказів, законів та подібних документів. Але ми посилюємо їх реалізацію у рамках національного законодавства, якщо на це є політична воля і запит. Така політична воля та відповідні запити на даний проєкт існує з боку Міністерства оборони вже чотири роки поспіль. У цьому році запит зроблено з акцентом на гендерну рівності чоловіків і жінок у Збройних Силах, що свідчить про певну політичну волю робити зміни у цій сфері, в реалізації якої ми надаємо допомогу Міністерству оборони України, — зазначив Олександр Гладкий.

Під час заходу радниця Головнокомандувача ЗС України з гендерних питань Вікторія Арнаутова зазначила, що новий людино-центричний принцип управління, що гарантує військовослужбовцям рівні можливості та враховує їхні потреби, має змінити застарілі управлінські підходи, які досі засовуються командирами в українському війську.

— В основу системи управління персоналом, яка діє в арміях держав-членів НАТО, покладено принцип рівних прав і можливостей — усі військовослужбовці, незалежно від їхньої статі, національності, віросповідання, сімейного стану чи певних індивідуальних особливостей, можуть реалізовувати свої гарантовані права, свободи та потреби у повному обсязі, — сказала Вікторія Арнаутова.

За її словами, запровадження подібного підходу до кадрової роботи у Збройних Силах не тільки втримає людей у війську, а й підвищить їх мотивацію до професійного і кар’єрного зростання.

Під час дводенного заходу учасники дізналися про законодавчу базу забезпечення гендерної рівності у ЗС України, питання демократичного цивільного контролю над ЗС України, практичні переваги для ЗС України від взаємодії з громадянським суспільством, стратегічні комунікації к механізм взаємодії між ЗС України та громадянським суспільством, зв’язки з громадськістю та основи медіаграмотності. Активними учасниками семінарів є представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, зокрема навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони.