Штаб, техпарк, медчастина: готові розпочати наступний етап розбудови інфраструктури «Широкого лану», - Андрій Таран

26 листопада 2020, 13:10 | ID: 60699
Штаб, техпарк, медчастина: готові розпочати наступний етап розбудови інфраструктури «Широкого лану», - Андрій Таран

Тривають  завершальні  роботи з будівництва табірного містечка Міжвидового центру підготовки підрозділів полігону «Широкий лан». Урочисте  введення  новобудови в експлуатацію заплановане на початок грудня. Тим часом Міністерство оборони готове приступити до реалізації 3-ї черги інфраструктури полігону. Про це повідомив Міністр оборони України Андрій Таран.

За його словами, йдеться про будівництво технічного парку, пожежного депо, медичної частини, а також штабних приміщень. Міністерство силами Державної спеціальної служби транспорту готове розпочати відповідні роботи, щойно на це буде рішення керівництва ЗС України.

- Руками особового складу Держспецтрансслужби за півроку збудовано містечко дійсно натовського стандарту. Виконання робіт бригадами ДССТ - це і дотримання строків, і ефективне використання бюджетних асигнувань. Важливим є також те, що кошти освоюються нашою службою, і, відповідно, йдуть у професійний розвиток особового складу та у вдосконалення матеріально-технічної бази, - наголосив Андрій Таран.

Крім того, відзначив Міністр оборони України, особовий склад служби набуває навиків розбудови інфраструктури військових містечок і навчально-матеріальної бази полігонів за стандартами НАТО. У 2021 році планується, що Державна спеціальна служба транспорту продовжить нарощувати обсяги виконання завдань на замовлення Міноборони України.