Військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил продовжують підвищувати майстерність на полігонах Донеччини

25 листопада 2020, 16:45 | ID: 60685
Військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил продовжують підвищувати майстерність на полігонах Донеччини Військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил продовжують підвищувати майстерність на полігонах Донеччини Військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил продовжують підвищувати майстерність на полігонах Донеччини Військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил продовжують підвищувати майстерність на полігонах Донеччини Військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил продовжують підвищувати майстерність на полігонах Донеччини Військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил продовжують підвищувати майстерність на полігонах Донеччини

В одному із підрозділів, які залучені до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил, пройшли навчання зі штурмовими та окремими підрозділами забезпечення. Під час тренувань відпрацьовувались вогневі вправи з автоматом АК-74, тактичні вправи з переміщення на полі бою та тактична медицина.

До підготовки були залучені змішані групи військовослужбовців, де пліч-о-пліч відпрацювали навички як досвідчені воїни, так і молоде поповнення. Такий підхід дозволяє максимально ефективно готувати особовий склад із врахуванням бойового досвіду, здобутого в боротьбі з російським агресором.

– Спочатку бійцям потрібно було виявити ворожі позиції, визначити спостережні пости, вогневі точки, місця розташування особового складу. Потім – приховано наблизитися, рухаючись «двійками», «трійками» і, прикриваючи один одного, зайняти ворожі позиції, знищити ворога чи захопити в полон, – розповів головний сержант зенітно-артилерійського взводу Сергій із позивним «Змій».

На заняттях із тактичної медицини особовий склад батальйону відпрацював накладання турнікета, різних видів пов’язок та бандажів.

– Такі заняття проводяться для того, аби особовий склад міг якісно і швидко надавати допомогу при пораненнях під час бойових дій і тим самим зберегти власне життя чи життя побратимів, – пояснює санітар медичного пункту Олег. – Крім того, отримані знання та навички будуть корисними і в цивільному житті, адже, скажімо, травми, отримані під час ДТП, є дещо подібними до бойових поранень чи травм. А отже, є подібною і перша медична допомога.

Керівник навчань розповів, що заняття з особовим складом проводяться регулярно, за розкладом бойової підготовки підрозділів батальйону. Навчання з бойовою стрільбою відбуваються щотижня. Крім того, майже щоденно командири відділень і взводів на першій і другій лінії проводять навчання з підлеглим особовим складом, щоправда, без стрільб.

– Перемога здобувається завдяки двом складовим: бойовому духу і навченості. Хороша виснажлива бойова підготовка завжди піднімає самооцінку солдата і сприяє підвищенню бойового духу. А навченість дає впевненість у своїх діях, - додав офіцер.

Пресцентр ООС