Зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

24 листопада 2020, 12:28 | ID: 60666

Ситуація в районі проведення операції залишається повністю контрольованою підрозділами зі складу Об’єднаних сил.

Вчора російсько-окупаційні війська чотири рази порушили режим припинення вогню. Всі ворожі провокації були зафіксовані надвечір на Донецькому напрямку.

Неподалік Красногорівки ворог застосував міномет калібру 82 міліметри. Вогневі провокації були також зафіксовані поблизу Авдіївки та двічі в районі населеного пункту Водяне. Там російсько-окупаційні війська провокували українських захисників пострілами із підствольного гранатомета та стрілецької зброї.

Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.

Від початку доби поточної, станом на 12.00, фактів порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано не було, Бойових втрат у лавах Об’єднаних сил не обліковано.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Російська Федерація продовжує постачати на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях озброєння та інше військове майно. 

З початку листопада з території РФ залізничним та автомобільним транспортом через неконтрольовані Україною ділянки кордону до з’єднань і частин оперативного угруповання російсько-окупаційних військ завезено понад 2,5 тис. тонн пального.

Водночас противником серед особового складу з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів і населення тимчасово окупованої території розповсюджується неправдива та викривлена інформація про можливість “масштабного наступу” підрозділів Об’єднаних сил.

Слава захисникам України!

Слава Україні!

Капітан Юлія Шевченко з пресцентру Міністерства оборони України