"Наступний етап оборонної реформи – переведення до 2022 року управлінських процесів ЗСУ на нову доктринальну базу» - Андрій Таран

24 листопада 2020, 16:05 | ID: 60671

Переведення управлінських процесів та засад функціонування Збройних Сил України на нову доктринальну базу до кінця 2022 року є амбітною метою щойно започаткованого нами етапу оборонної реформи.

На цьому сьогодні, 24 листопада, наголосив Міністр оборони України Андрій Таран під час відеоконференцзв’язку з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Галадзою.

Очільник оборонного відомства підкреслив, що зазначена мета вимагає підготовки фахівців, спроможних діяти відповідно до її положень.

Він також додав, що  у Збройних Силах України має бути запроваджений новий стиль військового лідерства, нова філософія відносин у військових колективах, а також відбутись зміна військової культури.

Міністр оборони України зауважив, що яскравим прикладом підтримки з боку Канади оборонної реформи та зусиль для досягнення зазначеної мети є імплементація Угоди про співробітництво у сфері інституційної оборонної реформи, підписаної 19 серпня між оборонними відомствами обох країн.

Крім того, під час спілкування канадською стороною було представлено проєкт «PROTECT», що дозволить посилити інституційні можливості та інвестувати в людські ресурси з метою подальшої реалізації євроатлантичних прагнень України.

Андрій Таран подякував Уряду Канади та особисто Ларисі Галадзі за незмінну підтримку Міністерства оборони та Збройних Сил України на шляху реалізації оборонної реформи відповідно до стандартів НАТО.