Командування медичних сил ЗСУ затримує подання заявок для виплат премій військовим медикам за лікування хворих на COVID-19

18 листопада 2020, 11:12 | ID: 60588

Як повідомлялось, в жовтні Міністр оборони України Андрій Таран прийняв рішення, відповідно до якого військових медиків, які беруть безпосередню участь у лікуванні хворих на COVID-19, щомісячно заохочуватимуть грошовою премією.

Через певні прогалини у нормативній базі, військовослужбовцям військово-медичних закладів не була передбачена додаткова доплата у розмірі до 300 відсотків заробітної плати, визначена відповідною постановою Кабінету міністрів.

Щоб усунути цю несправедливість, Міністром оборони було прийнято рішення виплачувати військовим медикам грошові премії, згідно з Дисциплінарним статутом ЗС України, у тому числі, із фонду Міністра оборони України. Дані виплати мають нараховуватись за період від 2 червня 2020 року. Очікувалось, що перші виплати за цим наказом відбудуться на початку листопада.

Командування медичних сил ЗС України мало організувати роботу з поденного обліку фактичного часу виконання робіт з лікування хворих на COVID-19 та віднесення особи до відповідної категорії.

Однак, на сьогоднішній день більше половини військових частин, визначених переліком, не подали заявок щодо потреби в коштах на дану премію.

Відповідно до заявок Командування медичних сил, на виконання телеграми Міністра оборони України, було здійснено фінансування лише 14 з 38 військових частин. Через зволікання значна кількість військових медиків, що вже тривалий час перебувають на передовій боротьби з епідемією,  досі не отримали цього грошового заохочення.

Наразі на зазначені цілі Міністерством оборони перераховано 4,9 млн. грн.

Департаментом фінансів Міністерства оборони необхідний обсяг коштів для виплати зазначених премій передбачено.

Міністерство оборони очікує від Командування медичних сил ЗС України якнайшвидшого подання документів, необхідних для виплат встановлених Міністром премій всім військовим медикам за лікування хворих на COVID-19.ОСТАННІ НОВИНИ
На Донбасі лікарня отримала рентгенівське медобладнання від Польщі

1 годину тому

Планування багатонаціональної операції та управління діями багатонаціональної бригади стане фінальним випробуванням для групи англомовних слухачів курсу офіцерів об’єднаних оперативних штабів оперативного рівня L3

2 години тому

Телепроект «Про флот» від 02.12.2020 року

3 години тому

Військовослужбовці загону місії ООН у Демократичній Республіці Конго провели тренувальні нічні польоти

4 години тому

В НУОУ почалися курси підвищення кваліфікації з питань організації наукової і науково-технічної діяльності у системі МОУ та ЗС України

5 годин тому

В Дніпрі пройшов черговий семінар з рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків у ЗС України

5 годин тому

Зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

7 годин тому