Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 15 жовтня

15 жовтня 2020, 10:40 | ID: 60147
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 15 жовтня

Станом на 10.00 15 жовтня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє – 911 осіб.

Всього за час пандемії одужало – 3074 особи, летальних випадків – 11.

На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 564 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 92 особи.

За минулу добу зареєстровано 70 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 9 осіб (Військово-медичний клінічний центр Північного регіону - 3 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 3 військовослужбовця, Миколаївський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець, Новоград-Волинська міська лікарня – 1 працівник ЗС України, Інфекційна клінічна лікарня міста Одеси - 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 61 особа (Київська область – 21 військовослужбовець та 4 працівника ЗС України, Львівська область – 20 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Житомирська область – 4 військовослужбовця, Миколаївська область – 3 військовослужбовця, Вінницька та Чернігівська області – по 2 військовослужбовця, Тернопільська область – 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України, Хмельницька область – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.