Воєнна розвідка України має докази використання Росією на території України майже всіх типів БПЛА, які є на озброєнні в ЗС РФ

12 жовтня 2020, 16:55 | ID: 60107
Воєнна розвідка України має докази використання Росією на території України майже всіх типів БПЛА, які є на озброєнні в ЗС РФ

Безпілотну авіацію окупанти використовують з перших днів російсько-української війни. З формуванням 1-го та 2-го армійських корпусів окупанти створили окремі роти БПЛА у цих корпусах, а потім окремі групи БПЛА в бригадах і полках. Про це в ефірі телепередачі «PRO Військо» заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

Також представник воєнної розвідки України розповів про різке зниження якості російських безпілотників після введення проти РФ міжнародних економічних санкцій. За його словами, на БПЛА окупантів, які українські воїни збивали в 2014 році, було багато елементів німецького, французького, японського та південнокорейського виробництва.

Після того, як іноземні комплектуючі вичерпалися, російські виробники намагаються встановлювати на літальні апарати власного виробництва комплектуючі, але їх якість набагато нижча від тієї, яку мають деталі іноземного виробництва. Тому процес подальшого розвитку російської безпілотної авіації загальмувався. 

Пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України