Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 22 вересня

22 вересня 2020, 10:39 | ID: 59798
Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 22 вересня

Станом на 10.00 22 вересня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє - 684 особи.

Всього за час пандемії одужало – 1840 осіб, летальних випадків – 10.

На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 584 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 86 осіб. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

За минулу добу зареєстровано 35 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 13 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 4 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 2 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 2 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону – 4 військовослужбовця). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 22 особи (Київська область – 4 військовослужбовця та 3 працівника ЗС України, Одеська область – 4 військовослужбовця та 3 працівника ЗС України, Вінницька область – 2 військовослужбовця, Львівська, Хмельницька, Запорізька та Івано-Франківська області – по 1 військовослужбовцю, Дніпропетровська та Запорізька області – по 1 працівнику). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.