Combined Resolve XIV: «Sparrow» та «Puma» разом розвідували місцевість

22 вересня 2020, 09:50 | ID: 59793
Combined Resolve XIV: «Sparrow» та «Puma» разом розвідували місцевість Combined Resolve XIV: «Sparrow» та «Puma» разом розвідували місцевість Combined Resolve XIV: «Sparrow» та «Puma» разом розвідували місцевість Combined Resolve XIV: «Sparrow» та «Puma» разом розвідували місцевість Combined Resolve XIV: «Sparrow» та «Puma» разом розвідували місцевість Combined Resolve XIV: «Sparrow» та «Puma» разом розвідували місцевість Combined Resolve XIV: «Sparrow» та «Puma» разом розвідували місцевість

В ході активної фази міжнародних навчань «Combined Resolve XIV», підрозділ Сил спеціальних операцій Збройних Сил України разом із представниками ЗС США провів аеророзвідку місцевості в інтересах основних сил «BLUFOR» за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Завданням було відшукати місця скупчення техніки та особового складу противника, пунктів управління, логістичних центрів тощо.

Українці привезли на маневри до Німеччини БпЛА «Sparrow» вітчизняного виробництва. Американські колеги спостереження вели за допомогою безпілотного літального апарату RQ-20 «Puma».

- Ми отримали завдання з нашого операційного центру щодо розвідки певних квадратів місцевості. Перш за все, нас цікавить техніка противника – її кількість, типи, а також чисельність особового складу, - зазначив командир відділення БпЛА.

За його словами, сучасну війну важко уявити без використання дронів. За відсутності «очей в небі» низку завдань значно важче виконати, а окремі – практично неможливо.

Всі дані, отримані в ході повітряної розвідки, оператори передають до операційного центру, де їх опрацьовують, встановлюють координати цілі і приймають рішення щодо подальших дій.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України