Національний контингент у ДР Конго отримав нову вертолітну техніку

21 вересня 2020, 16:22 | ID: 59787
Національний контингент у ДР Конго отримав нову вертолітну техніку Національний контингент у ДР Конго отримав нову вертолітну техніку Національний контингент у ДР Конго отримав нову вертолітну техніку Національний контингент у ДР Конго отримав нову вертолітну техніку

У Демократичній Республіці Конго завершилася ротація авіаційної техніки, відповідно до досягнутих домовленостей між Україною та Секретаріатом ООН.

Військовослужбовці 18-го окремого вертолітного загону отримали транспортно-бойові вертольоти Мі-8, які пройшли в Україні повний цикл технічного обслуговування.

Ротація вертолітної техніки у ДР Конго проходила на аеродромі «Ентеббе» (Республіка Уганда), який знаходиться за 500 кілометрів від базового табору національного контингенту.

– В умовах високих температур повітря, процес розвантаження-завантаження цих машин доволі довготривалий. Незважаючи на певні труднощі, військовослужбовці діяли оперативно, чітко та злагоджено, щоб завершити роботу в найкоротший термін, – повідомив старший офіцер центру національних контингентів та національного персоналу об’єднаного штабу Командування об’єднаних сил ЗС України.

По завершенню комплексної перевірки працездатності систем, вузлів і агрегатів буде здійснено обліт авіаційної техніки та її сертифікацію фахівцями авіаційної секції МООНСДРК. Після чого особовий склад 18-го окремого вертолітного загону продовжуватиме виконувати завдання Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго.

Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України